MacSword

MacSword dla Mac

Darmowe oprogramowanie do studiowania Biblii dla komputerów Mac

MacSword to darmowa i otwarta aplikacja do badania i studiowania Biblii na komputerze Mac. Dzięki MacSword możesz czytać i przeglądać wiele różnych tłumaczeń Biblii w różnych językach, w tym hebrajskim, albańskim i szwedzkim. MacSword pozwala na... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Setki tekstów dostępnych w różnych językach
  • Obsługuje wyświetlanie wielu okien lub kart

Wady

  • Instalacja jest nieco trudna
  • Nie tyle tekstów, ile komercyjnych programów
  • Wymaga pobrania tekstów z zewnętrznej strony internetowej

Dobry
7
MacSword to darmowa i otwarta aplikacja do badania i studiowania Biblii na komputerze Mac.

Dzięki MacSword możesz czytać i przeglądać wiele różnych tłumaczeń Biblii w różnych językach, w tym hebrajskim, albańskim i szwedzkim. MacSword pozwala na czytanie dewocjonaliów, komentarzy, słowników i leksykonów oraz więcej ponad 200 tekstów. Konfigurowanie MacSword'a jest jednak trochę trudne. Będziesz musiał zainstalować kilka modułów (lub tekstów), ponieważ nie będziesz miał nic do czytania w inny sposób. Możesz pobrać moduły ze strony internetowej Sword Project, upewniając się, że pobierasz wersje Mac.

Gdy to zrobisz, umieścisz je w folderze "~ / Library / Application Support / Sword /", do którego będziesz potrzebować stworzyć katalog o nazwie "Sword". Dostępnych jest kilka preferencji, w tym kilka, aby zmienić wygląd i wygląd MacSword. Ponieważ prawdopodobnie będziesz mieć wiele różnych tekstów otwartych na raz, użyteczną rzeczą jest to, że możesz wybrać między podejściem z wieloma oknami lub oknem obszaru roboczego z zakładkami.

Chociaż MacSword nie może zaoferować zakresu tekstów biblijnych, które można znaleźć w komercyjnym oprogramowaniu, jest doskonały dla osób z ograniczonym budżetem.

Poprawka: nagłówki wersetów Ulepszenie: Indeks tła został ponownie zintegrowany, ale musi być włączony ręcznie. Sprawdź naszą wiki. Nowa funkcja: pliki .swd można teraz otwierać w MacSword2. Można je teraz otwierać lub kopiować tylko do bazy danych modułów.

Zmiany

  • Poprawka: nagłówki wersetów Ulepszenie: Indeks tła został ponownie zintegrowany, ale musi być włączony ręcznie. Sprawdź naszą wiki. Nowa funkcja: pliki .swd można teraz otwierać w MacSword2. Można je teraz otwierać lub kopiować tylko do bazy danych modułów.

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na mac

MacSword

Download

MacSword 2.2.11-1740

Opinie użytkowników o MacSword

Sponsorowany×